Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Co dały mi lekcje angielskiego z Justyną?

What is the best way to develop your English language skills? Have lessons with Justyna 🙂 I love her professional, positive attitude. She is always on time, she is prepared for every single lesson and share really helpful materials with me. TED talks are one of my favorites 🙂
Before we started working she asked what my expectations are? What do I need? We focus on topics that are important for me and most useful in my work. I am really thankful and looking forward to continuing our cooperation 🙂

mp_1
Magdalena Pawlik
Executive Assistant

Justyna jest wspaniałym nauczycielem, daje z siebie 100% na każdej lekcji, doskonale dopasowuje materiał do potrzeb ucznia. Na szczególną uwagę zasługują jej elastyczność, skrupulatność i ambicja, dzięki którym w krótkim czasie sprawiła, że poczułam się pewniej. Justyna też świetnie motywuje do działania między lekcjami, dzięki niej zaczęłam więcej oglądać i słuchać po angielsku i w ogóle więcej go używać 🙂 Do tego lekcje są mega przyjemne 🙂 Polecam bardzo!

Anna Raimann / Coach ACC ICF, Trener
www.celowo.com

Polecam lekcje skype Business English z Justyną! Justyna pomogła mi pokonać barierę językową, gdy stawiałam pierwsze kroki w międzynarodowej korporacji. Lekcje były dopasowane indywidualnie i bardzo bogate merytorycznie, jednocześnie prowadzone w miłej, zachęcającej atmosferze. Idealne zajęcia, gdy chcesz poprawić praktyczne umiejętności posługiwania się językiem obcym oraz usystematyzować wiedzę z zakresu gramatyki. Polecam z całego serca!

ss_1
Danuta Czernik

Lekcje z Justyną dały mi bardzo wiele, ponieważ dzięki nim poznałam i opanowałam podstawy w języku angielskim oraz zyskałam wiarę w siebie, że jestem w stanie nauczyć się języka angielskiego. Przede wszystkim dzięki tym zajęciom zaliczyłam pierwszy rok studiów.

​Weronika Richane

Pani Justyna Stogowska była moim lektorem języka angielskiego przez dwa lata, w okresie od maja 2016 r. od kwietnia 2018 r. Zajęcia miały charakter indywidualnych konwersacji i odbywały się regularnie, raz w tygodniu.
Pani Stogowska prowadziła zajęcia w sposób metodyczny i konsekwentnie realizowała ustalony program. Proponowana przez Lektorkę tematyka konwersacji była ciekawa i dostosowana do zagadnień pozostających w kręgu moich zainteresowań, a materiały na zajęcia były interesujące. Zajęcia były dzięki temu postrzegane przeze mnie jako przyjemna oraz dająca poczucie satysfakcji forma nauki języka. Zasady gramatyki były objaśniane w sposób klarowny i zrozumiały, a zadawana praca domowa weryfikowana na początku każdej lekcji.
Pani Justyna Stogowska dała się poznać jako osoba o wysokiej kulturze osobistej, punktualna i zawsze przygotowana do zajęć. Co szczególnie istotne, Lektorce udało się stworzyć (i utrzymać) na zajęciach przyjazną atmosferę, której towarzyszyły taktowne – choć wyczuwalne, a przez to skuteczne – elementy stale motywujące do nauki. Z pozycji osoby uczącej się języka angielskiego od lat, mającej doświadczenie współpracy z wieloma lektorami, oceniam i rekomenduję panią Justynę Stogowską jako Lektora z pasją nauczania i prowadzącego zajęcia na najwyższym poziomie merytorycznym.

K. ​Kapuścińska

Justyna Stogowska jest dla mnie niezwykle cennym nauczycielem języka angielskiego, dzięki któremu w krótkim czasie zrobiłam ogromne postępy w posługiwaniu się tym językiem. Już po pierwszym miesiącu uczęszczania na zajęcia przełamałam barię mówienia. Po niespełna roku jestem w stanie wypowiedzieć się w języku angielskim praktycznie na każdy temat.
Justyna jest nauczycielem z wyjątkowo szerokim zakresem słownictwa, włączając język potoczny i biznesowy na każdym poziomie. Dzięki temu, że kładzie nacisk na wymowę, miałam możliwość wypracowania prawidłowych nawyków w wymowie a także poprawnego akcentu co
znacznie zwiększyło moją pewność i biegłość w posługiwaniu się tym jeżykiem. Ponadto Justyna jest niezwykle zorganizowaną i motywującą osobą. Dzięki dostosowanym do mnie pracom domowym, miałam styczność z językiem każdego dnia. Atmosfera na
zajęciach była zawsze bardzo miła i zachęcająca do przyjścia na kolejne. Równocześnie Justyna słuchała mnie z uwagą, aktywnie odpowiadała na moje pytania i potrzeby.
Zdecydowanie mogę polecić Justynę każdej osobie, która oczekuje najwyższego poziomu nauczania języka angielskiego oraz indywidualnego podejścia ze strony nauczyciela.

Aleksandra Łasek

I would like to highly recommend Justyna Stogowska as a great teacher of English language. As a Regional Sales Manager, I have had the pleasure of working with Justyna for the past two years. She is a driven, organized teacher who develops inspiring relationships with her students.
Justyna has a wonderful rapport with people! Her ability to connect with her students and her talent at teaching simple concepts, as well as more advanced topics, are both truly superior. She also has excellent written and verbal communication skills.
Justyna accomplishes all these tasks with great initiative and with a positive attitude. For me it was a big pleasure to work with her!

Magdalena Kluczek
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Justyna ma indywidualne podejście do ucznia. Na każde zajęcia jest swietnie przygotowana. Najbardziej podobało mi się wyjaśnienie niezrozumianych zagadnie gramatycznych i ich odniesienie do rzeczywistości.
Praca na materiałach TED talks oraz ćwiczeniach językowych w oparciu o zagadnienia potrzebne do pracy tj. Business english bardzo pomaga w używaniu języka w środowisku biznesowym.

Aleksandra Chamicewicz