Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Hi! Dzisiaj chciałabym się podzielić z Wami niesamowitym narzędziem do nauki angielskiego oraz zaprosić na bezpłatne wyzwanie o ANGIELSKICH IDIOMACH BIZNESOWYCH.    ORORO.TV to świetny sposób na naukę angielskiego. To strona dla tych, którzy pragną połączyć pożyteczne z przyjemnym. W serwisie znajdziemy bardzo duży wybór aktualnych seriali oraz filmów. Każdy film/serial posiada napisy w różnych językach, ale najlepszą opcją jest to, że możesz oglądać film z napisami w języku angielskim, a gdy napotkasz jakieś nieznane słowo wystarczy kliknąć na dane słówko, a zostanie ono automatycznie przetłumaczone (spójrz na zdjęcie poniżej).

Z tej strony możemy korzystać nieodpłatnie jednak z pewnymi czasowymi ograniczeniami (około 40 minut dziennie). 40 minut dziennie to bardzo dużo, ale jeżeli zależy nam na dłuższym oglądaniu to powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni abonament. Udało mi się dla Was zdobyć promocyjną ofertę. Korzystając z linku poniżej, czas abonamentu użytkownika zostanie przedłużony o 1 darmowy miesiąc – wystarczy skorzystać z linku poniżej: 
https://ororo.tv/ref/617570

Świetny sposób na naukę, prawda? 

Obraz

 17 listopada minął rok od rozpoczęcia mojej działalności. Wcześniej pracowałam z różnymi szkołami językowymi, ale od 2018 roku postanowiłam pracować na własny rachunek. 🙂
W podziękowaniu, że jesteś częścią mojej społeczności postanowiła zorganizować coś specjalnego dlatego zapraszam Cię na 7-dniowy Idiom challenge! Co to takiego?

ZAPISZ MNIEBEZPŁATNE WYZWANIE Angielskie Idiomy Biznesowe 

  • codziennie otrzymasz maila z nowym idiomem biznesowym, który ułatwi Ci komunikację w języku angielskim biznesowym
  • codzienne otrzymasz zadanie, dzięki którym utrwalisz nowe idiomy
  • na koniec sprawdzisz swoją wiedzę poprzez test 

Jeśli podoba Ci się ten pomysł zapisz się poniżej 🙂

ZAPISZ MNIE


Jest już dostępny e-book z ćwiczeniami oraz aplikacją!

Chcesz nawiązywać udane relacje biznesowe? Komunikować się w języku angielskim bez wstydu czy nieśmiałości? Mój e-book “IMPROVE YOUR BUSINESS ENGLISH IN 15 MINUTES A DAY” i Twoja codzienna nauka pomogą Ci spełnić te cele! Odtąd Twoje językowe umiejętności staną się lepsze! 

Dlaczego warto kupić e-booka?

  • Najważniejsze zwroty i słownictwo dla osób w biznesie, które ułatwią Ci bezproblemową komunikację i ulepszą Twój angielski biznesowy.
  • Miesięczny kurs o przemyślanej strukturze i aplikacji Quizlet, który odbywasz w dogodnych dla siebie chwilach, codziennie po 15 minut. Dzięki aplikacji masz możliwość ćwiczenia wymowy!
  • Zadania aktywizujące, dzięki którym zyskasz motywację do nauki, przełamiesz barierę językową i uwierzysz w swoje możliwości.
  • Ponad 350 nowych słówek, które pozwolą Ci zwiększyć zasób słownictwa angielskiego biznesowego i płynnie rozmawiać w tym języku.
  • Bonusy – zyskasz pięć bonusowych lekcji i kod rabatowy w wysokości 20 % na dowolnie wybrany produkt elektroniczny.

Dla kogo jest ten e-book?

E-book “IMPROVE YOUR BUSINESS ENGLISH IN 15 MINUTES A DAY” to gotowy plan skierowany do osób chcących poznać zagadnienia z zakresu angielskiego biznesowego. Jeśli masz mało czasu na naukę oraz problemy z systematycznością ten e-book jest właśnie dla Ciebie.
Więcej informacji oraz opinie tutaj: https://justynastogowska.com/produkt/improve-your-business-english-in-15-minutes-a-day-e-book/

O MNIE

Jestem magistrem filologii angielskiej, ze specjalizacją komunikacja w biznesie (communication in business) gdzie zdobyłam wiedzę i kompetencje z zakresu umiejętności komunikacji z klientami z różnych krajów i kultur, prezentacji, pracy w zespole oraz pisania na potrzeby środowiska biznesowego. Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *